Velma (2023)
Velma: Sezon 1 Velma sezon 1, odcinek 10
odcinek Velma (2023)

The Brains of the Operation

3,9 97
ocen
3,9 10 1 97
Velma
powrót do forum s1e10

Ironia - Fred

ocenił(a) serial na 1

Najbardziej mnie śmieszy że finalnie to chyba Fred jest tutaj (przynajmniej w moim odczuciu) postacią najbardziej do zniesienia, kilka razy jako jedyny mnie rozbawił, nawet mi się go szkoda zrobiło na końcu xD gdzie szczerze nienawidzę i gardzę całą resztą ekipy. Ogólnie cała konkluzja niesamowicie idiotyczna i sklejona śliną. Dawno nie widziałem tak antypatycznej, toksycznej, okropnej, złośliwej postaci jak ta Velma.

Rrouge

Prawda, wiele osób na YT by się z tobą zgodziło patrząc na podobne komentarze o tym jak Fred ironicznie jest najlepszą postacią pomimo przeznaczenia bycia najgorszy. Nawet nie wspomnę o analizie serialu na podstawie, której autor filmu tłumaczy jak NIE NALEŻY PISAĆ głównej postaci XD

ocenił(a) serial na 1
Rrouge

Jedyne pocieszenie: jeśli Welma faktycznie jest wzorowana na twórczyni tego gniota to już lepiej że robi w tozrywce a nie np zarządza więzieniem. Choć z góry szkoda mi jej współpracowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones