The Boys
powrót do forum 2 sezonu

Jak dla mnie pierwsze dwa odcinki zupełnie zbędne i nijakie, dopiero oglądając trzeci odcinek poczułem się jak podczas oglądania pierwszego sezonu. Na pewno na minus, to wątek głębokiego i jego problemów. Według mnie mogłoby go nie być w serialu i nawet bym tego nie zauważył. Drugi zbędny wątek dla mnie, to homelander bawiący się w tatusia, straszna nuda. Na plus za to nowa bohaterka, taka damska wersja homelandera. Na początku w sumie nic ciekawego, za to w trzecim odcinku wychodzi jakie z niej ziółko i widać, że sporo namiesza w tym sezonie. Takie moje wrażenia na szybko po obejrzeniu trzech pierwszych odcinków.

Slavic

Racja, ale wydaje mi się, że to dopiero cisza przed burzą

Slavic

"Na plus za to nowa bohaterka, taka damska wersja homelandera. " naprawdę? dla mnie strasznie słaba jak na razie

maximus_

Zapowiada się nieźle. Czuć napięcie między nią , a Homelanderem.

ocenił(a) serial na 9
Slavic

Ona ma wysadzić Homelandera z rowerka popularności ,to oczywiste po 3 odcinku .

PS ktoś zauważył świetna parodię Zacka Snydera na początku 3 odcinka?? :D To zwrócenie uwagi Stormfront  na to jak on pokazuje żeńskie postaci :)   nawet plakat żywcem wyjęty z Batman vs Superman tylko ,że z siódemką :D

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

To był proces produkcji Justice league hahahaha

ocenił(a) serial na 9
dezertx

W punkt ;)

ocenił(a) serial na 10
Slavic

Źle na to patrzysz. Ojczyznosław po rozmowie z Prezesem V zaczyna rozumieć upływ czasu i wagę dziedzictwa - korporacja ma swoje korzenie w WW2 w Dachau gdzie eksperymentowano na ludziach. Zaraz po tym idzie do syna bo sobie ubzdurał że on też ma swoje dziedzictwo.Pierwszy odc to nowe rozdanie i rozstawienie pionków , ale powrót Rzeźnika świetny.Hjułi przechodzi kryzys i trudno mu się dziwić - żyje w melinie z koksami a ukochana szmaci się w gazetkach i święci tyłkiem, a on nawet nie może z nią iść na randkę.Oby chłopaki zażyli V jak najszybciej lub uzyskali immunitet bo to siedzenie w piwnicy jest beznadziejne.Wątek Kimiko i jej brata fajny, a na koniec odc 3 w końcu poczułem nienawiść! Dawaj Kimiko rozpier9ol tą soookę Stormfront czy jak jej tam! Chce widzieć jej flaki dookoła!Btw odcinki imo są za długie. Wątek Deepa bym wyciął bez zastanowienia

ocenił(a) serial na 9
dezertx

nie liczyłbym na szybką śmierć Stormfront ,podejrzewam ,ze na koniec sezonu wykiwa Homelandera ,przejmie wladze w 7 i będzie głównym złoczyńcą 3 sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

Możesz mieć rację bo widać że ona jest człowiekiem prezesa - to Vought ją wybrał , a to inteligentny typ, na bank miał jakiś cel.

Moim zdaniem naukowcy mają jakieś serum czy coś podobnego co zabiera moce supkom - myślę że zabezpieczyli się na wypadek nieposłuszeństwa Ojczyznosława

ocenił(a) serial na 9
dezertx

Szkoda że Amazon nie puścił całego sezonu tylko po to żeby wymusić przedłużenie subskrypcji, pierwszy sezon połknąłem w jeden dzień, odliczając dni do drugiego sezonu, w ramach protestu nie obejrzę i zakończę subskrypcjię (brzmi to trochę infantylnie), ale czuję się wydy....(olany).

ocenił(a) serial na 9
Karol_Demczuk

Dobrze zrobili ,binge-watching to Netflixowy rak :D

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

po 2-3 odcinki na weekend to fajny patent - dłużej trwa hajp

użytkownik usunięty
dezertx

Ja nie za bardzo rozumiem jak premierowo mają wychodzić odcinki. Amazon dał nam trzy, na HBO Max też puścili najnowszy serial Ridleya Scotta ("Wychowane przez wilki") w formie trzech odcinków i już nie ogarniam jak to ma wyglądać dalej. To jakaś nowa moda? Już nie będzie jednego odcinka co tydzień?

ocenił(a) serial na 10

Właśnie jest ból tyłka widzów że wypuszczają po 2-3 odcinki i bombardują oceny serialu.

Co myślicie? Moim zdaniem przesada. Ciekawe czy Amazon się ugnie?

użytkownik usunięty
dezertx

Z tego co widzę tutaj na filmwebie, kolejne odcinki The Boys będą wlatywały co tydzień. Mi ogólnie nie przeszkadza taka praktyka, żeby na początku poczęstować widzów 3 epizodami, ale to zapewne "wina" Netflixa, bo ja lubię wszystko na już i najlepiej całość. :D

ocenił(a) serial na 7
dezertx

Dokladnie!Ps.Rozlozenie odcinkow w czasie.

Danio31b

jak ktoś nie lubi, to nie musi bingować, ale dla innych fajnie jak cały sezon wpada i rakiem jest własnie dawkowanie co tydzien albo na raty

ocenił(a) serial na 9
ricariy

Powiedz to wszystkim którzy oglądali Gre o Tron ,zresztą 5 sezon Expanse na Amazonie tez ma isc po tygodniu

Danio31b

też to oglądam, ale to nie znaczy że tak lubię. Gdyby był wybór, to bing :D

ocenił(a) serial na 9
dezertx

Serum w stylu kryptonitu??Jak najbardziej, widać ,ze prezes nie boi się Homelandera i ma asa w rękawie

Danio31b

według komiksu ma jednego sporego, ale czy tak będzie? nie wiadomo, sporo pozmieniali, nawet nie wiem o co butcher się czepia homelandera, to raczej żonki powinien się czepiać XD

ocenił(a) serial na 9
maximus_

co ma takiego w komiksie?

regal20

nie spolerować , poczytaj o komiksie

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

I Ojczyznosław o tym wie. Musi wiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Mleko! Kluczem i słabym punktem Ojczyznosława jest mleko.

ocenił(a) serial na 10
Leszy2

to jest pomysł - podać mu zatrute mleko! Właśnie wyłapałeś najważniejszą rzecz w serialu! :D

ocenił(a) serial na 9
dezertx

i czym go zatrujesz? cyjankiem? XD

dezertx

Co do Stormfront mam te same odczucia. Myślałam, że to niemożliwe życzyć śmierci komuś bardziej niż Homelanderowi, a jednak...
Gdyby brat Kimiko dołączył do Boysów mieliby jakieś szanse z siódemką frajerów.

ocenił(a) serial na 7
dezertx

Ojczyznosław uważał się za Boga, a tu mu gość mówi jesteś tylko produktem i to produktem 2 kategorii. Musi więc jakoś to "zdementować", po to więc katuje tego dzieciaka, żeby udowodnić głównie sobie, że jest czymś więcej - taką mam teorię.

_Andrzej_

w komiksie było, że mieli na niego sporego haka (o którym on nie wiedział) w razie utraty kontroli (czego się spodziewali) mogą go wyeliminować/zastąpić

ocenił(a) serial na 7
Slavic

Jak jest dalej,po trzecim odcinku wzrasta jakosc?Bo te dwa pierwsze mnie zmeczyly.

ocenił(a) serial na 9
aronn

4 wolny i nic się nie dzieje .5 i 6 są spoko , zwłaszcza 6

ocenił(a) serial na 7
Danio31b

Dla mnie dopiero 7 to jest to na co czekalem.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Hmmm

użytkownik usunięty
Slavic

Jak dla mnie to na razie po pierwszych 3-ech odcinkach jestem zawiedziony drugim sezonem i nie wiem czy dam radę dotrwać do końca. O tyle o ile pierwszy sezon był szokujący, pełen akcji (ale nie tępej nawalanki tylko akcji przez duże A, masy zwrotów i zaskoczeń) - o tyle drugi sezon jak na razie jest po prostu przegadaną paplaniną bez charakteru... nic się przez te 3 odcinki nie wydarzyło - stoją i paplają... zaczęła się też oczywiście woke'owa propaganda "power to the woman" i inne polityczne bzdety mega lewoskrętne... można było wyczuć lekki lewoskręt w pierwszym sezonie, ale nie było to aż tak nachalne... drugi sezon to już chyba tylko czysta propagandowa papka (a zapowiadał się fajny serial) - no cóż - lewaki muszą się dossać do wszystkiego.

użytkownik usunięty

serial z fajnego filmu akcji o nietuzinkowym podejściu... zamienił się w coś w rodzaju mody na sukces... stoją paplają i dramatyzują..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones