PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347298}

Generał Italia

6,2 2 667
ocen
6,2 10 1 2667
Generał Italia
powrót do forum serialu Generał Italia

Najlepszy z kartonów z 4fun.tv! Najlepsza moim zdaniem jest oczywiście trylogia "Kryptonim 'Katarynka'".

Gladka

Zadzam się!Dla mnie też ta bajka jest najlepsza z kartonów:)

Waskes

No właśnie :) Szkoda tylko, że jest też najrzadziej puszczana :(

Gladka

eee tam.
Najlepszy odcinek to "Zamach", potem "Nach front", dalej "Panzerhund" i "Katarynka".

ocenił(a) serial na 8
Gladka

Zgadzam się, świetna kreskówka. Ale ciekawi mnie, dlaczego Generał Italia? Przecież Gieniuś to Polak.

Jessie

Bo gdy skróci się generał do gen., wyjdzie gen.Italia :>

ocenił(a) serial na 7
Gladka

Hehe, Dzięki, nie zauważyłem tego :D

Gladka

Dla mnie jednym z najlepszych odcinków jest ten z Sygnetem. Zarąbista końcówka ("Mam cię w dupie Hitler");D

Gladka

No podzielam generał italia jest najlepszy.Mi mi sie podobają te dwa pierwsze odcinki.Mam nadzieje że po niczym nie ściągnęli generałką(to by było już niedorzeczne)z jakiejś innej bajki.Generał jest spoxs!

Gladka

A mnie rozwala "Złoto Wampirów". Podobno czasem w trumnie zamiast człowieka leży trup! Cała wstecz i w lewo! :D

ocenił(a) serial na 8
KARO

A mnie najbardziej podobają się odcinki Das Gaz i Der Dyskoteken.Pierwszy Tak lubię za Pana Busha,jego piosenkę i rozbrajającą końcówkę z Mariuszami.Drugi natomiast za Mein Kampf i Das Ronaldinha.Poza tym występ Podolskiego i Mariuszy jak zawsze był świetny.

ocenił(a) serial na 8
filipedia

A,no i jeszcze bardzo spodobała mi się najnowsza seria odcinków o poszukiwaniach Fontanny młodości.Karol Dupczok wymiata swojom głupotą.
W sumie twórcy serialu ciekawy mieli pomysł na przeniesienie akcji z czasów 2 wojny światowej do współczesności.No i jeszce te wszechobecne aluzje do Ataków na WTC z 11 Września,wojny w Iraku,czy też wzmianki o Bin Ladenie,Mariuszu Walterze i obecnym premierze Polski-Donaldzie co marzy żeby było miło.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Gladka

Nie mam juz dostepu do 4fun.tv, ale pamietam te czasy kiedy zarykiwalam sie przy tym przed tv ze smiechu :) lepszej kreskowki nie ma i chyba bedzie.

ocenił(a) serial na 7
Zolza

To był bardzo fajny i naprawdę śmieszny serial. Na pewno najlepszy z kartonów, z masą aluzji do drugiej wojny światowej, jak i naszego współczesnego świata.

użytkownik usunięty
Gladka

Zgadzam się, a najlepsze są odcinki z Hitlerem (zwłaszcza "Lampa dżina" :D).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones