Bridgertonowie
powrót do forum 2 sezonu

Po przeczytaniu opinii wiedziałam, że pierwszemu sezonowi to nie dorówna ale teraz to takie flaki z olejem, że polecam zakończyć na pierwszym sezonie. Lubię charakterne postacie ale zgryźliwość Kate to dla mnie za dużo.

ocenił(a) serial na 7
magdalena199997

Jeszcze serialu nie oglądałam. Chociaż źle opinie mnie zniechęcają. To była moja ulubiona część. Historia Daphne i Simona mnie nie obchodzila. Ale było ok. Jednak było dużo zmian w porównaniu do książki. Spodziewałam się,że będzie też wiele zmian w drugim sezonie. Jednak nie spodziewałam się,że tak zmienia książkę. Szkoda bo Kate w książce jest świetna.

ocenił(a) serial na 7
ignis_2

Polecam obejrzeć, może Tobie przypadnie do gustu. Nie wciągnął mnie tak jak poprzedni sezon, a szkoda.

ocenił(a) serial na 8
magdalena199997

Zgadzam się, wszyscy piszą, że nie spodobała im się Edwina, ale wole bylejaką Edwinę niż wredną i panoszącą się Kate. Pod koniec serialu już nie mogłam na nią patrzeć, nie wspominając o tym, że nie czuć między nią a wicehrabią żadnej chemii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones