Marc AnthonyI

Marco Antonio Muñiz

6,9
1 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marc Anthony

Jak coś takiego jak on może być z taką Boginią, jaką jest Jennifer Lopez! Ja bym się nie ośmielił nawet spojrzeć na Jennifer bez Jej pozwolenia.

Jaceek85

Ja tam tylko jej tyłek lubię. Aktorką jest nijaką, tak samo piosenkarką. Po za tym ona reklamuje futra, czyli coś czego się brzydzę. Czy Marc na nią zasługuje? Nie znamy ich wiec nie możemy tak mówić. Dobra Para to nie tylko Piosenkarka i sexi aktor. Jak się kochają to ich sprawa.

Jaceek85

brzydal z niego to fakt...ale spójrz na parę Banderas - Griffith to samo tylko role odwrócone

Jaceek85

To jest wyleczalne, jednak terapie musisz zacząć najlepiej od razu!

Jaceek85

ale on dostal to pozwolenie ty pusta idiotko:)malo tego,nawet go do lozka zaprosila:)O ludzie,glupota ludzka nie ma granic:(

Jaceek85

no i już są i tak po rozwodzie;) teraz będzie pykał Pitbulla z nowego teledysku:D haha

sirCharles00

Po rozwodzie to są dopiero od czerwca 2014 roku bo przez 3 lata ciągnęła się ich sprawa rozwodowa. A 11.11.2014 poślubił modelkę bodajże Shannon.

Jaceek85

Tiaaaa, tyle że gdyby paaaaarę lat temu on nie przyłożył ręki do jej kariery, to kto wie czy teraz nie byłaby jedynie boginią brudnego i obskurnego bronxu. :D Bo jedyne co ona ma wielkie to dupa - na pewno nie talent...

Jaceek85

Zgadzam się! :D
Według mnie Jennifer jest świetną aktorką! (Kto nie jest tego pewien zachęcam do obejrzenia "Droga przez piekło" , " Nigdy więcej" albo "Selena")
A co do Marc'a to miał piękną, bogatą, sławną, utalentowaną żonę, a ponoć zdradził ją z byle kim. Żałosny jest -,-

Jaceek85

Chyba cie posrało... Zwykła kobieta, to tylko człowiek, taki sam jak każdy z nas. A tak swoją drogą, spacerując latem po mieście, w 10 minut, znajdę 10 ładniejszych kobiet od niej, co oczywiście jest kwestią gustu

Ale tutaj oceniamy za grę aktorską - według mnie jest słaba w tej branży. Moje słowa potwierdza jej filmografia (mało produkcji + są one słabe, nie ma co się oszukiwać).

krzys299

"Ale tutaj oceniamy za grę aktorską - według mnie jest słaba w tej branży. Moje słowa potwierdza jej filmografia (mało produkcji + są one słabe, nie ma co się oszukiwać)."

doprawdy beznadziejna argumentacja. po 1: zagrała w małej ilości filmów i niby to dowodzi temu, że jest słabą aktorką? pffff...to oczywiste, że w jej filmografii jest mało produkcji. nagrywa, wydaje nowe płyty i ma trasy koncertowe. ona jest przede wszystkim piosenkarką, a nie aktorką.
po 2: to że filmy w których grała są słabo oceniane jeszcze nie oznacza, że jej gra aktorka też jest słaba. jest mnóstwo takich przypadków kiedy bardzo dobrzy aktorzy zagrali w słabych, źle nakręconych filmach. w takim wypadku nie należy się czepiać gry aktorskiej. nie twierdzę że Lopez jest wybitną aktorką, ale nie jest też aż tak tragiczna. bardzo dobrze zagrała w "Pokojówce na Manhattanie", w "Nigdy więcej", "Drodze przez piekło" i w "Selenie".

Jaceek85

#Japie*dole jakie pustaki ;D

Jaceek85

#Japie*dole jakie pustaki ;D

Jaceek85

Najgorsze jest to że ten gość posuwał Jenny we wszystkich pozycjach i miał kogoś tak niesamowitego i nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones