Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
22 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

O co chodzi z tymi Zlotymi malinami?!Kto do jasnej choiny rozdaje takie nominacje?!Przeciez to jest jakas porazka zeby jedna os.nazbierala ich az tyle!!!Tym bardziej ze Jenifer jest calkiem dobra aktorka,bywaja gorsze.Ale pewnie tutaj to raczej przemawia ludzka...nie,nie,nie,przepraszam-POLSKA zawisc.Dziewczyna ma talent,osiaga sukcesy na wielu plaszczyznach i nie boi sie siegac po wiecej to trzeba ja ztlamsic,a jak!!!Rece opadaja:(

solaventura

Nie wiem czy zasłużyła na ta "nagrodę", bo nie wiedziałam GIGLI.. patrząc na wyjątkowo słabą ocenę tego filmu (3,7) trudno jest mi cokolwiek powiedzieć. Tak czy siak jedno jest pewnie - w malinkom nie zawsze warto wierzyć..O ile się nie mylę to wiele razy już było tak, ze "nagroda" ta była przyznawana całkiem dobrym aktorom.

użytkownik usunięty
Maddie__

Aktor otrzymuje nominację do Złotej Maliny teoretycznie za słabą rolę, a nie za całokształt. W ubiegłym roku Sandra Bullock otrzymała Oskara za jedną rolę i Złotą Malinę za drugą kreację, w innym filmie.

no ale to jest dla mnie chore!!!co bylo nie tak w pokojowce na manhatanie,oczach aniola,czy chocby zajebistym filmie nigdy wiecej???!!!Gigli nie ogladalam ale zdazylam juz troche poznac aktorstwo Jenny i nie wierze ze zagrala tak koszmarnie.

użytkownik usunięty
solaventura

Widziałam "Pokojówkę..", "Oczy anioła" i "Nigdy więcej" i uważam, że wypadła tam całkiem poprawnie. "Gigli" też nie widziałam, ale możliwe, że tam było już gorzej.

a ja obejrze i sie wypowiem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones