Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
21 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

jak się pojawi jakaś ładna aktorka, co coś osiągnęła w życiu to odrazu trzeba ją powyzywać : że nie umie śpiewać, grać , że sztuczna itp. ponieważ jest nieporównywalnie ładniejsza od nich a za chwile przejdą na forum z dżonym depem i napiszą jaki piękny i aksamitny... a z chłopaków tylko nieliczna grupa napisze że nie umie grać itp i to dla jaj bardziej a nie z nienawisci.Widzicie blade, podtyłe Poleczki, Ona osiągneła wszystko w życiu, ma kase,sławe itp a Wam pozostało tylko szczekanie na forum i to jest właśnie piękne !!:):)

użytkownik usunięty
inhalol

Nie sądzę, aby tylko dziewczyny narzekały. Wydaje mi się, że zwolenników Jennifer jest mniej więcej po równo u płci męskiej i żeńskiej. Ja jestem kobietą i lubię Lopez, a za Deppem nie przepadam.

no dobrze ja tez lubie Lopez i Deppa moz ei sa wyznacznikami piekna dla kobiet i mezczyzn ale nie zapominajmy ze Depp to kawal aktora

stawokir

ale tu nie chodzi, pewnie że mozesz go lubić, przecież to normalne.. mi chodzi o tą zawiść, którą ludzie emanują wręcz.

użytkownik usunięty
stawokir

Akurat mnie osobiście Depp nie podoba się i jako mężczyzna, i jako aktor.

inhalol

masz racje ! kobiety chwilami sa niestaty gorsze od mezczyzn...

chrypa

Niestety tak, też to już wiele razy zauważyłam :( Są na pewno bardziej zawistne. No i w facetach podoba mi się też to, że obojętnie czy w relacjach mężczyzna-mężczyzna czy mężczyzna-kobieta są zazwyczaj szczerzy, czasem nawet do bólu :D, za to laski wolą obrabiać du*py za plecami, a w oczy nie potrafią nic powiedzieć.

No, ale to tak abstrahując od JLo :) Osobiście bardzo ją lubię i jako aktorkę, i jako piosenkarkę, no i też tancerkę ;-). Jest śliczna i ma fajny tyłek :P

chrypa

Żyjecie jakimiś mitami. Trawa za miedzą jest bardziej zielona. A faceci są szczerzy do bólu. Sranie w banie. Nie macie pojęcia, jacy faceci potrafią być fałszywi i interesowni. Wierzcie mi, jestem już długo facetem i nauczyłem się jednej rzeczy - jedyny rozsądny tryb życia dla mężczyzny to tzw. "samotny wilk". Rzeczy takie, jak "męska solidarność" są tak samo gówno warte, co "babska solidarność".

użytkownik usunięty
inhalol

Haha, odezwal się frustrat.
Jestem mężczyzną i nie znoszę JLo. Aktorka słaba, sztuczny uśmiech, nie zbyt piękna, ubiera się bez gustu, ogólnie niesympatyczna, nie potrafi śpiewać. Jedynie dobrze tańczy i ma fajny okrągły tyłek.

inhalol

Piekne i prawdziwe. zgadzam sie w pelni " szczekanie na forum" dobre :) ludzie tacy sa nic nie zrobisz, coraz to wieksza patologia sie rodzi -,-

inhalol

Też to zauważyłam. Kobiety są strasznie zawistne. Ale z drugiej strony facet mówiący o ładnej dziewczynie teksty typu: "Ale dupa" czy "Brałbym" też jest moim zdaniem poniżej krytyki. No cóż, nic z tym nie zrobimy. Założę się też, że są tu dziewczyneczki, które JLo krytykują, że taka, siaka, owaka, że kiepska aktorka, że brzydka itd., a zaraz potem włażą na profil tego całego Edwarda ze Zmierzchu (nie wiem jak mu tam leci) i się zachwycają, och ach, jaki to on nie jest piękny, jak to cudownie gra itp.

inhalol

baba babę zawsze zgnoi tak to już jest

inhalol

Odnoszę wrażenie, że akurat Lopez ma podobną liczbę krytyków męskich, jak i żeńskich ;) Poza tym myślę, że to dlatego, że dla niektórych panów plusem mogą być jej kształty czy wygląd i od czasu do czasu obejrzą z nią filmy i sobie popatrzą. To działa w drugą stronę... Na profilu takiego Johnny'ego Deppa jest więcej obrażających go facetów niż pań. A mówienie, że kobiety takie fałszywe i plotkary... Słyszałam, że kiedyś były jakieś badania czy coś i podobno wyszło, że panowie plotkują tyle samo co panie, więc mam wrażenie, że to trochę stereotyp jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones