Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
22 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Ma same nominacje do złotych malin i dlaczego? Przecież nie jest taka zła ! ;d Ja tam ją
lubie a wy ? :p

użytkownik usunięty
kawa_124

Ja też ją lubię, ale niestety, Cate Blanchett to ona nie jest;)

A no każdy jest inny ;P Ale tych cholernych malin to znieść nie moge ;x

użytkownik usunięty
kawa_124

Ja tak samo. Szczególnie, że niektóre nominacje do tej "nagrody" są dla mnie niezrozumiałe.

Zgadzam sie z nat0. Niektore nominacje to tych "malin" sa okropne, a jesli chodzi o Jen to nie jest najlepsza ani najgorsza aktorka.

nikola215

No niewiem czy w ogóle jest ktoś kto rozumie te malinki ;D porażka ;)

użytkownik usunięty
kawa_124

Wg mnie te dwie maliny za role w filmie "Gigly" jak i te wszystkie nominacje są totalnie niesprawiedliwe. Oni się po prostu na niej uwzięli, bo nie wiem jak inaczej to wyjaśnić.
Na pewno nie jest ona jakąś mega super aktorką, ale na pewno jest dobra w tym co robi. Szczególnie dobrze jej wychodzi granie w komediach romantycznych jak i niezapomniana rola w filmie "Selena", gdzie naprawdę pokazała klasę. Szkoda, naprawdę szkoda, że nigdy nie otrzymała żadnej znaczącej nagrody za swoje role.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem, w dramatach też się sprawdza (szczególnie bardzo podobała mi się w "Oczach anioła" lub "Celi"). Bardzo dobrze zagrała też w "Drodze przez piekło". Komedie z jej udziałem średni mi się podobają (aczkolwiek "Zatańcz ze mną" też jest niezłe:)).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones