Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
21 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez
użytkownik usunięty
Traper515

Chyba żartujesz?

Nie, po prostu nie ulegam ogólnemu nurtowi - jak ktoś ładny i znany to nie znaczy, że musi być gorszy, w kilku filmach JL zagrała przyzwoicie

Traper515

Jedyne co dobrze robi ale już teraz nie to świeci oczami ;> gra to nie tylko dobrze wyglądać ale także pokazywać emocje poprzez gestykulację . Ruchami twarzy zachowaniem ogólnym ale także mową . Następnie trzeba się wczuć w odgrywaną role . A to są podstawy ... których jej brak nie będę zgłębiaj się dalej bo wstyd wyjdzie dużo więcej wad jej gry . W Polsce mamy znacznie lepszych aktorów !!

zewral

Moim zdaniem jej rola w tym filmie nie była zbytnio wymagająca. Zagrała słabą, subtelną i spokojną kobietę i chyba tego wymagała rola. Ale zgadzam się z Tobą bo nawet w scenach płaczu czy smutku (jak płakała przez zdradę męża) to nawet głupiej łzy nie uroniła tylko miała jakiś dziwny kaprys na twarzy. Nie lubię jej jako aktorki, jej głos też mi się nie podoba (mówi przez nos). No ale jest w miarę dobrą aktorką i poprawną piosenkarką.

AlexabezKeksa

Jacy eksperci się znaleźli :)


JLO1810195

To się ucz :)

AlexabezKeksa

Ale ciało !! :P

zewral

Zawsze mieliśmy świetnych aktorów ale prawie tylko starej daty, bo z nowych to sorry... a JL w kilku filmach pokazała, że umie grać i oczami, i twarzą i emocjami

zewral

Jedyne co robi dobrze to robi dobrze :D

Radiw84

A ty skąd wiesz ?????. Pozdrawiam Gimbaze !

JLO1810195

Nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi,chodziło mi o to,że robi dobrze to w czym jest dobra.A w czym jest dobra to wiedzą wszyscy :)

zewral

A moze w Drodze przez piekło nie pokazywała emocji? A pokaz mi nawet nie film, ale chociaż fragment filmu w którym np Gosling pokazal jakiekolwiek emocje a nagrod dostał od cholery...

Traper515

Liczba nominacji do Złotych Malin wskazuje jak dobrą jest aktorką.

Pozdrawiam!

titka_dritka

Najwięcej malin dostał Stallone i uważasz, że nie umie grać?:)

Traper515

Myśle ze ona ma potencjal i jest nie doceniana , chcialbym zobaczyc z nia film z prawdziwego zdarzenia nie komedie ale jakis dramat cos w tym kierunku , jakas dobrze napisana role dramatyczna
a co do zlotych malin trudno to skomentowac bo wiele dobrych rol i wiele dobrych filmow dostala ta "nagrode" wiec sorry

Michal17

Jennifer zagrała w kilku naprawdę bardzo dobrych filmach i zagrała w nich świetnie!

Michal17

"Miasto śmierci"
"Niedokończone życie"
i przede wszystkim:
"Droga przez piekło"("U turn")!!!
Bardzo dobre filmy i bardzo dobrze zagrane role przez J.Lo...
Ogólnie potrzeba dobrego filmu, dobrego scenariusza i najlepiej dobrego reżysera, żeby aktor mógł pokazać się z dobrej strony...

przemofan

Dokładnie!

Michal17

Oczywiście! - ile malin dostał Stallone? całą masę, a trudno o nim powiedzieć, że to słaby aktor. w Drodze przez piekło Jennifer była naprawdę świetna

Traper515

Ona jest medialna, dlatego tak siej czepiają - chcą zabłysnąć w jej blasku. To naprawdę dobra aktorka

Clarencja

To normalka że nieudacznicy staraja sie zabłysnąć czyimś kosztem

Traper515

Dokładnie, świetna aktorka, jako Selena zachwyca, a w innych filmach: "Miasto śmierci", "Powiedz tak" czy "Nigdy więcej" również spisuje się dobrze. Niektórzy ludzie jak widzą, że ktoś śpiewa i gra, to od razu obniżają ocenę (oczywiście są też bezkrytyczni fani, którzy nie widzą wad w takich gwiazdach). Ostatnie piosenki Jennifer Lopez mi się nie podobają, ale "Let's Get Loud", "Ain't It Funny" i "Waiting for Tonight" i parę innych starszych tak. No i za rolę w Selenie mogła dostać Złotego Globa lub Oscara.

MarcoK

Dokładnie! Pozdrawiam!

Traper515

Chyba na nerwach.

skalp_el

Może na organach płciowych, ale w kilku filmach była po prostu świetna

Traper515

I świetnie śpiewa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones