Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
22 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez
yowle93

Nie możesz sobie w szkole z koleżankami potrollowac, zamiast na poważnym filmowym portalu ?

HRA

nie trolluje tylko wyrażam opinię o niej :)

yowle93

Aha

użytkownik usunięty
yowle93

Co do oceny to się zgadzam, ale aktorki są na pewno gorsze.

Skoro sa gorsze to ile pkt dostaja ?? Jeniffer na 8-9-10 napewno nie zasluguje ^^ ... ale 6 jest w jej zasiegu spokojnie a jak ktos lubi takie filmy w jakich sie pojawia to z sentymentu mozna ocene spokojnie naciagnac na 7 ...

Mnie osobiscie Jennifer nie przeszkadza na ekranie ale tez nie wyszukuje filmow z nia tak jak z innymi aktorami ...

użytkownik usunięty
BigRo

gorsze po prostu nie dostają nic

i gorszym ocena nie spada a Jennifer tak

Hejter ..

yowle93

Zdecydowanie jestem za. Powinna zająć się śpiewem i kręceniem swoją milionową sztuczną dupą a graniem w filmach.

Marek84

Nie możesz sobie w szkole z koleżankami potrollowac, zamiast na poważnym filmowym portalu ?

HRA

zacięłaś się ? Pewnie tak cię ta jej pokraczna sraka zdominowała.

markin

Morda tam suchy dzyndzlu.
a poza tym to nie możesz sobie w szkole z koleżankami potrollowac, zamiast na poważnym filmowym portalu ?

HRA

łykaj suchara
wciąż ten wielki sracz cię spowalnia bo się powtarzasz

"Na poważnym forum" buahaha na poważne fora to cię nie wpuszczą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

uuu śląsk chyba pył ci klepki zaciemnia
gadasz jak chłop albo transwestyta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

od mojej dupy to ci wara, zboczeńcu. Nie dla psa kiełbasa.

HRA

Uczciwie powiedziane . I kusząco .

HRA

nie wiem jaką masz tam kiełbasę ale zapewniam, że skisła wieki temu brrrr wali smrodem

markin

Wszyscy marszczymy bo to niezła laska jest , a do najgorszych aktorek i śpiewaczek wcale nie należy .

kwojtowicz

Kwestia gustu

kwojtowicz

dzieci poniżej 4 roku życia też marszczą ? Bo jak wszyscy to wszyscy.

markin

Dopiero zaczną , bo może wejdzie to uświadamianie seksualne od małego .

kwojtowicz

módlmy się oby nie na takiej klompie ja JL

Marek84

właśnie o to chodzi że nie jest sztuczna :-)

Marek84

Zależy w jakich filmach. Łapiesz? ;-)

Marek84

skąd wiesz że jest sztuczna ???

użytkownik usunięty
yowle93

jest gorsza. jennifer aniston. ale fakt. lopez aktorka nie jest

Fajnie śpiewa, fajnie wygląda, fajnie gra, ma kilku mężów, kochanków, bogata...... czyli spełnia wszystkie kryteria dobrej aktorki hollywood :)

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

jesli wg ciebie to sa kryteria dobrej aktorki tudzież aktora to ja ci wspolczuje bladego pojecia o swiecie a tym bardziej o swiecie kinematografii

A co prawda w oczy kole???

użytkownik usunięty
TERMINATOR2

raczej bzdury w oczy kolą. nie spiewa fajnie, bo wykonuja kiczowata muzke dla mas, nie gra fajnie bo zadna z niej aktorka, w mojej opinii nie wyglada fajnie - znam piekniejsze i do tego przede wszystkim naturalnej urody kobiety ktora w przeciwienstwie do takiej taniej pindy mają klase i wcale nie musza pokazywac pol dupy zza krzaka zeby je zauwazono. jesli chodzi o kilku mezow to wg mnie zaden to powod do dumy a kilku lub nawet kilkunastu kochankow ma wiekszosc z nas-kobiet wiec to jej wcale nie wyroznia. wiesz, skonczylam z toba rozmowe bo prezentujesz w niej zerowy poziom inteligencji i pojecia o zyciu. papa

Tanią pindą to ona nie jest bo sam tyłeczek ma ubezpieczony na kilka milionów ;)
Kiczowata muzyka hi!hi! dobre :) tu wyczuwam zazdrość :)
Na koniec dodam, że z wykształcenia jestem prof. zw. dr hab. n. med ;) i o czym tu z tobą gadać cipuniu ;)

TERMINATOR2

a co zrobi jak padnie firma ubezpieczeniowa i się zestarzeje po prostu panie doktorze ?

chemas

Będzie żyć z oszczędności....... które z pewnością wystarczą jej na kilka pokoleń życia w luksusach.

TERMINATOR2

A to ja nie napisałem, że umrze z głodu.

aktorki filmowe to mentalne prostytutki tak było jest i będzie, kobiety mające ciągoty na ekran mają te same potrzeby i zachowania co prostytutki no i politycy

użytkownik usunięty
markin

aha

markin

bardzo głęboka analiza

chemas

no wiesz trzeba się wysilać to przecież aktorki

TERMINATOR2

Żartujesz- aktorka. To nie cechy aktorki. Piosenkarki to się zgodzę. Ale aktorką jest i będzie fatalną

Marek84

Masz trochę racji...
Ale z tą fatalną aktorką to przesada.... Średnia aktorka.

yowle93

Dlaczego? Przecież fajną ma dupe!

TERMINATOR2

Dupe ma dobra. Ja bym ją widział w innych filmach. Była by dobra:)

Marek84

Nadawałaby się do tego :)

yowle93

Uwierz mi, że są gorsze. Wystarczy popatrzeć na pierwszy lepszy polski serial lub co niektóre komedie romantyczne

yowle93

zgadza się nie dość, że denna jak kłoda na wodzie to jeszcze szpetna niczym ta kłoda.
Ona jest ohydna wygląda jak niedorobiony kaczor z twarzą transformersa zawsze jak ją widzę to czekam aż się przeistoczy w jakiś pokraczny automobil.
To wielkie pokraczne dupsko na tych krzywych nogach bleeeeee

markin

hehe, chciałbym zobaczyć, jak wyganiasz ją nagą z łózka, no chyba, że jesteś płci żeńskiej ;p

chemas

takiego pokracznego obleśnego paszteta na dodatek intelektualnie prymitywna zapewniam, że dostałaby kopa
ona jest obleśna pod każdym względem mentalnie, wizualnie i werbalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones