Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
21 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Jej średnia na filmwebie jest dość wysoka. To mnie dziwi. Aktorka jest hmm średnia. Dobra do komedii romantycznych gdzie pierwsza rolę nic więcej. Są dużo lepsze aktorki jak Meryl Streep, Susan Saranon, Hellen Mirre, Emma Thompson itd. Przy nich wypada słabiutko. Dla tego z grzecznosci pisze że jest średnia. Co do muzyki się nie wypowiadam. Może i umie śpiewać ale od dłuższego czasu to raczej komercyjny, plastikowy pop. Bawi mnie jak ktoś mówi że ona jest naturalną. Kilka rzeczy ma zrobionych a bez makijażu wygląda nieciekawie. Jak urat na 46 dobrze ale bez rewelacji jeśli odejmiemy makijaż i kilka operacji. Jednak niech nikt nie mówi, że ona jest fajna urocza sympatyczna itp bo regularnie jest wymieniana na listach gwiazd z którymi się ciężko pracuje albo są trudne w kontakcie. 3 lata temu kobieta w jednym z hoteli w którym się J.Lo zatrzymala straciła pracę bo poprosiła ja o autograf a o a dostała ataku szału i kazała ja zwolnić. NIE MAM BÓLU DUŻY I NIE JESTEM HEJTERE. LUBIĘ MOJE ŻYCIE I DOBRZE MI SIĘ POWODZI ALE SWOJE ZDANIE MAM PRAWO WYPOWIEDZIEĆ ZWŁASZCZA JAK LUDZIE ZACHWYCAJĄ SIĘ NIĄ I PRZYPISUJĄ JEJ RZECZY W TYM CECHY KTÓRYCH NIE MA. :)

Thoreau

Przepraszam za literówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones