PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810070}

Teraz albo nigdy

Second Act
6,0 19 017
ocen
6,0 10 1 19017
5,0 5
ocen krytyków
Teraz albo nigdy
powrót do forum filmu Teraz albo nigdy

Ach ta Jen ☺️

ocenił(a) film na 8

Nazwijcie to sentymentem, miłością, zachwytem... jakkolwiek! Ja po prostu uwielbiam Jennifer Lopez! Kobieta z klasa, talentem - według mnie ten aktorski wcale nie odstaje od muzycznego, do tego wyglada nieziemsko! Marzę o tym, by w jej wieku być w takiej formie ☺️ Film? Według mnie jedna z lepszych komedii romantycznych, jakie dane mi było zobaczyć ostatnimi czasy. Zabawna, wzruszająca, pokazująca brutalna rzeczywistość z jaka mierzą się ludzie w dzisiejszym świecie zawodowym. Wdzięczny i naprawdę dobry film ☺️

ocenił(a) film na 7
KatieWatie

Ja również jestem zachwycona Jennifer. Ostatnio Ellen Degeneres nazwała ją "the hardest working woman in show business" i zdecydowanie się z tym zgadzam - lada moment stuknie jej 50-tka, a ona występuje w filmach/serialach, jest jurorką w tanecznym programie i częstym gościem w amerykańskich talk show, a w międzyczasie nie zaniedbuje kariery muzycznej - co chwila wypuszcza nowe piosenki/teledyski, koncertuje, dopiero co skończyła prawie dwuletnią rezydencję w Las Vegas, a w wakacje wyrusza w trasę koncertową. Do tego miała nawet czas znaleźć nową miłość ;) No i wygląda świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones