PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10998}

Powiedz tak

The Wedding Planner
6,1 66 285
ocen
6,1 10 1 66285
Powiedz tak
powrót do forum filmu Powiedz tak

Jedyny pozytywny "punkt" w tym filmie to Matthew. Jak zwykle przewidywalna Lopez. Fabuła podobnie. Nic dobrego.

ocenił(a) film na 4
Increibla

uu u mnie na odwrot Lopez na plus a Matthew najsłabsza rola w jego karierze chyba

Increibla

Jak byłam młodsza film całkiem mi się podobał - teraz nie mogłam przeżyć jak Massimo co chwila "gubił" swój włoski akcent, jak dziwacznie skonstruowane są wspólne sceny głównych bohaterów (niby miały być romantyczne, były śmieszne - ale nie w zamierzony sposób), marnotrawienie pieniędzy publicznych na leczenie dorosłej kobiety na oddziale dla dzieci ( :P ) i jeszcze kilka innych randomowych dla mnie wątków (aranżowane małżeństwa?).

J.Lo i Matthew w tamtych czasach nie parali się zbyt ambitnymi rolami, więc w zasadzie nie wiem czy jest sens oceniać ich przewidywalność. Raczej bym płasko skonstruowany scenariusz winiła - po półtorej godzinie filmu mam wrażenie, że jedyny powód ich głębokiej miłości to fakt, że on przystojny, a ona ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones