PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294924}

Poczuj rytm

Feel the Noise
6,3 1 653
oceny
6,3 10 1 1653
Poczuj rytm
powrót do forum filmu Poczuj rytm

Jak dla mnie 4/10, a to i tak wysoko. Nie polecam. Liczyłam na coś w stylu "Save the last dance", na coś lekkiego dla ucha i oka, przyjemnego. Film rozczarował, nie wiem jak wytrwałam do końca. Jedyny plus to reggeaton - całkiem nieźle brzmi, ale motyw przewodni to pod koniec filmu już nie mogłam słuchać.

ocenił(a) film na 3
let_you_go

ja też liczyłam na coś zdecydowanie lepszego - i gdyby to bylo coś w stylu Save the last dance - to by było swietnie, ale.... cóż, pozostało mi meczyć się (jak Tobie) słuchając wciąz tych samych dzwięków... czyzby cała ich kariera miała sie opierać na jednym kawałku?;]

ocenił(a) film na 2
sonilee

rozcarowanie to mało powiedziane. to co zobaczyłam na ekranie było sto razy gorsze niż to czego oczekiwałam (a moje oczekiwania były naprawdę niewielkie) w dodatku, proszę mi wybaczyć jeśli kogoś urażnę, muzyka w tym filmie była nie do zniesienia. Kawałek którzy nasi bohaterowie stworzyli był czymś marnym nie zdatnym do słuchania. więc nawet muzyka nie uratowała tego filmu gdzie po pierwsze aktorstwo a po drugie fabuła były niestety poniżej poziomu.

ocenił(a) film na 3
ksiezniczka_Aleksandra

powiem dosadniej: tego filmu nic nie ratuje;]
no... może plakat - bo pod jego wpływem pomyślalam, że może będzie troche tańca (ogladam każdy film z nim związany), lecz niestety.. oglądałam na próżno
ps. czy Was też tak strasznie irytował główny bohater?;]

ocenił(a) film na 2
sonilee

błagam.
Omarion to muzyk nie aktor, a to co on robi w tym filmie to jest jakiś bieg chorego chłopca. nie mogłam patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones