PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 390
ocen
6,7 10 1 54390
5,7 3
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Filmy ze Stathamem bardzo przypominają mi te ze Segealem. Główny bohater w każdym z nich tak samo wygląda, zawsze jest twardzielem który potrafi się bić, nigdy nie umiera, i zawsze na końcu wygrywa. Z tą różnicą że te ze Stathamem są fajniejsze, lepiej zrealizowane, z lepszą obsadą no i sam Statham ma więcej talentu aktorskiego niż Segal. I to chyba właśnie dlatego Jason, a nie Steven, gra w niezniszczalnych ;)

ocenił(a) film na 4
Joker_swd

A już rolą w Agentce rozłożył na łopatki Seagal chyba nie ma w swym dorobku takiej parodii samego siebie? Co do Parkera to momentami zalatywał kinem klasy B albo i C Jason grał w o wiele lepszych filmach - takie jak Parker czy Wild card to wyraźne potknięcia

ryan45

Bo to właśnie była parodia ;)

ocenił(a) film na 4
buterfly

O czym ty do mnie rozmawiasz? O Agentce? Przecież wyraźnie napisałem że serio doceniam rolę Stathama w tym filmie

ryan45

Tak o Agentce - W takim razie nie było tematu źle cię zrozumiałem ;)

Joker_swd

Tylko Nico był do obejrzenia, potem Segal był coraz grubszy a filmy coraz bardziej bezmyślne, Statham miał kilka dobrych ról w Przekrecie, Transporterze czy Angielskiej Robocie inna liga.

ocenił(a) film na 6
Joker_swd

Mam takie samo odczucie co do Jasona Stathama, ale przed nim i Segalem był jeszcze ktoś kto w każdym filmie wyglądał tak samo i odgrywał jedną i tą samą rolę, czyli Charles Bronson.

ocenił(a) film na 7
QTJacques

Seagal i Statham podobają mi się aktorsko na równi. Twardziele, tylko że Statham potrafi jeszcze mówić, dialogi nie są takie drętwe. Ale jeśli chodzi o mordobicie to Seagal w swoich czasach był nie do przeskoczenia. Dalej chętnie oglądam jego wyczyny, nawet gdy bęben mu się powiększał z każdym filmem : )

Mauna_Kea

Co prawda Seagala i Stathama filmy są podobne (Wkurzył się, idzie zabić wszystkich, wygrywa) ale Seagal wg mnie gra tak beznadziejnie, że nie da się tego oglądać. Ujęcia wykonane tak, jak by w ogole nie potrafił walczyć. W stylu: najpierw nagrajmy jak machasz nogą, a potem innym ujęciem nagramy jak ktoś upada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones