PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020683}

Matka

The Mother
5,2 11 311
ocen
5,2 10 1 11311
3,7 6
ocen krytyków
Matka
powrót do forum filmu Matka

Nie taki straszny

ocenił(a) film na 6

Mam wrażenie, że jak wychodzi film ze stajni Netflix to ludzie z góry wiedzą, że będzie zły. Owszem, tak jest w przeważającej większości. "Matka" nie jest kinem wysokich lotów, nie jest też czymś wybitnym, poruszającym, wybijającym się ponad przeciętność. Nazywanie go jednak dnem i dawanie mu 2 gwiazdek jest jakimś nieporozumieniem. Johna Wicka z podobnymi bzdurami łykamy wszyscy jak pelikany. Owszem, lepszy budżet, owszem kamery lepiej pracują ale na litość Zeusa nikt mi nie wmówi, że tam chodzi o grę aktorską. "Matka" to poprawnie zrealizowane kino akcji. Netflix spłodził całą masę gorszych poczwarek zasługujących na jedną, dwie gwiazdki. Ten film do nich nie należy. Spokojnie 6 gwiazdek w swojej lategorii dostać powinien

ocenił(a) film na 2
asmoroth

Jak to powiedział Morawiecki, nic tak nie obniża oczekiwań jak wojna. Wickowi dałem 3, więc nie gadaj, że wszyscy go łykają.

ocenił(a) film na 4
asmoroth

Serio??? Dziurawy scenariusz, wiele niedopowiedzeń, jak na prawie dwie godziny filmu... Jest mnóstwo aktorek o wiele bardziej utalentowanych i pasujących do filmu akcji... to biorą piosenkarkę :/ żałosne. I co najwyżej ocena 4 gwiazdki albo niżej za całość, ponieważ jak się wgłębisz i obejrzysz ze 3x film to dostrzeżesz te wszystkie aluzje co inni kinomani piszą na forum... :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones