PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020683}

Matka

The Mother
5,2 11 216
ocen
5,2 10 1 11216
3,7 6
ocen krytyków
Matka
powrót do forum filmu Matka

Mocne dwie gwiazdki! To za parodię takich filmów jak Mission Impossible czy Tożsamość Bourne’a zagrany z pełną powagą. Scenariusz zapewne napisany na jednej kartce, za to reżyser wzniósł się na wyżyny kreatywności niczym reżyser filmu "Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta".
Film obejrzałem na razie do połowy, i srogo się przy nim uśmiałem, ale znajdę siły aby zobaczyć do końca.

ocenił(a) film na 5
Mario36

Druga połowa jest jeszcze gorsza :)

ocenił(a) film na 10
Mario36

Sam jesteś parodia !!! Film jest świetny !!! Jak byś pomyślał trochę swoją główką to może doszedł byś do wniosku że w filmie nie chodzi o akcje niczym w "Mission Im." - to jest tylko tło do tego żeby pokazać jak bardzo matka może się poświecić dla ratowania własnego dziecka. A to jak widać Lopez, ponieważ jest świetną aktorką, pokazała konkretnie, świetnie wczuwając się w rolę zimnej i chłodnej ( z powodu swojego zawodu) a jednocześnie mega kochającej matki. Posiadającej gdzieś tam głęboko bardzo silny instynkt macierzyński, który (ponieważ jest agentką do zabijania) pokazuje w nieco inny, mega ciekawy sposób, odbiegający znacząco od typowych ról matek i typowego ich matczynego zachowania.

M_M_29

@M_M_29 Pochwal się ile płaci Netflix za tego typu opinie, jednodniowy userze?

ocenił(a) film na 7
szzelest_

A mi też się film podobał. Lopez jak na kobietę po 50tce dobrze się trzyma.

ocenił(a) film na 10
szzelest_

Panie Szelest raczej ile Tobie płaci jakaś mafia która rozszerza hejt jad i nienawiśc na świecie? Bo inaczej tego się nie da nazwać

M_M_29

Kubłem zimnej wody po łbie polej bo się lekko zagotowałeś, chłopcze.

ocenił(a) film na 10
szzelest_

Niki Caro’s ‘THE MOTHER’ starring Jennifer Lopez debuts at #1 on the Netflix global movie chart with over 83M hours viewed, the biggest debut for a Netflix movie in 2023 so far.

ocenił(a) film na 4
szzelest_

Szkoda że nie da się od razu takich typków wyrzucać skoro tylko oczerniają... :/

ocenił(a) film na 8
Mario36

Nie sugerować się takimi opiniami! Masakra jakaś! - Film dobry, minimum to mocna 7!

ocenił(a) film na 9
Conti10

Ci krytycy to jakieś imbecyle i tyle. Film dobry. Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 8
M_Maz

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones