PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712855}

Laski na gigancie

Girls Trip
5,9 7 020
ocen
5,9 10 1 7020
Laski na gigancie
powrót do forum filmu Laski na gigancie

W jednej ze scen Queen Latifah z pogarda patrzy na białego mężczyznę i wypowiada słowa ZABAWA DLA BIALASOW. Nie chce nic mówić ale gdyby biała aktorka powiedziała ZABAWA DLA CZAR*****W to film zostałby zmiażdżony przez krytykę i zapewne wycofany z dystrybucji...

PS. Słowo CZAR***H musiałam „ogwiazdkowac” bo filmweb stwierdził ze ZA OSTRO POJECHAŁAM. Z bialasem nie mieli już problemu

MaliniaEscobar

Niech przeprasza rasitka! I najlepiej niech media obsmarują Ją tak aby to był koniec Jej kariery. A nie, czekaj, przecież w Stanach razizm działa tylko w jedną stronę...

MaliniaEscobar

A nie lepiej być ponad tym i nie fochać się jak Ci (podkreślam)niektórzy czarnoskórzy?

MaliniaEscobar

Ja się nie znam, dlatego się wypowiem. Może to wynika z tego, że Biali nigdy nie byli przez Czarnych na masową skalę porywani z domów, zakuwani w kajdany, przewożeni jak bydło, sprzedawani i zmuszani do niewolniczej pracy. Nie musieli przez czterysta lat walczyć o wolność i równe prawa z Białymi, o to by mogli głosować, jeździć autobusami, mieć wstęp do lokali, móc się kształcić, występować w zawodach sportowych, zajmować takie same stanowiska jak Biali, itp, itd...kto wie?

eltoro10000

Murzyni tez nie byli przez Białych porywani z domów. To raz. Nie trwało to 400 lat. To dwa. Faktycznie, nie bardzo się znasz, znaczy słyszysz, że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.

PPS

Widzę, że za to ty się znasz, że aż strach...
Prawdę mówiąc, bliższa prawdy jest liczba 500, niż 400, bo to około roku 1500 Portugalczycy zaczęli porywać czarnoskórych do pracy w brazylijskich kopalniach. Jeśli to miałeś na myśli, to mogę przyznać ci rację.

eltoro10000

500 lat powiadasz. Znaczy Portugalczycy przestali porywać murzynów z Afryki do Brazylii i używać jako niewolników dopiero 22 lata temu? Ciekawe. Gdzie cię tej historii uczyli? W Narrenturm?

PPS

Ciekawe, gdzie ciebie uczyli czytać ze zrozumieniem, bo wyraźnie masz z tym kłopot.

eltoro10000

Nie denerwuj się. Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni, któremu zaszkodziły dwa lata siedzenia w pokoju w masce z aluminiowej folii.

PPS

Lepiej w folii niż w pokoju bez klamek. Ale do kompa nie powinni cię dopuszczać.

eltoro10000

Kto cię skrzywdził?

PPS

Szkoda na ciebie mojego czasu. Życie jest za krótkie, by je marnować na kogoś takiego.

eltoro10000

Wracaj do lekcji Julka.

PPS

prawicowy rasista został zmiażdżony i wyzywa. prawica to jednak stan umysłu niczym Rosja, która ją stworzyła

Ush

To ty raczej zmiażdżyłeś swojego nauczyciela historii.

PPS

to nie mój problem, że twoja edukacja historyczna skończyła się w połowie XX wieku. ja mówię o latach po 2000

Ush

Rosja stworzyła prawice po 2000? Hmmm... może czas już odstawić klefedron synku?

PPS

to co nazywamy obecnie prawicą w europie i usa? tak

Ush

A kto to jest: "wy"?

PPS

ruski prawicowy trollu, zainwestuj również w lekcje języka polskiego, bo jak widać google translator ci nie wystarczy do trolowania

Ush

Napisał dzieciaczek, który nie przyswoił w szkole, że zdanie zaczynamy wielką literą. Nie ma pojęcia również o zasadach interpunkcji. Wybitny historyk polityczny, oraz poliglota.

PPS

dla ciebie nie warto używać pixeli na wielkie litery

Ush

Ale najwyraźniej warto robić z siebie ignoranta i półanalfabetę. Zieeeeew...

PPS

i napisał to prawak

Ush

I napisał poprawnie. W przeciwieństwie do spłakanej lewatywki.

PPS

ojejku, poprawny prawakoidzie rusofilku, nie popłacz się :D

Ush

Ok Juleczko.

PPS

essa incelku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones