PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603172}

Jak urodzić i nie zwariować

What to Expect When You're Expecting
6,2 73 750
ocen
6,2 10 1 73750
4,3 9
ocen krytyków
Jak urodzić i nie zwariować
powrót do forum filmu Jak urodzić i nie zwariować

Irytujący!

ocenił(a) film na 3

Irytujące aktorstwo, totalna pustka, tatusiowe z wózkami nawet nie są zabawni, pomijając, że nie wnoszą nic do akcji! Diaz nie do zniesienia. Obejrzałem do końca wyłącznie dla żony :)

ocenił(a) film na 3
chambreur

Zgadzam się. Beznadziejny film. Nic śmiesznego ani wzruszającego.

chambreur

dlaczego totalna pustka?, tatuśkowie z wózkami O.o a mnie śmieszyło samo podejście i myślenie faceta do całej etykietki rodziny.... he,
Diaz nie do zniesienia..?? czemu ? może tutaj problem jest w tym ze po prostu jej nie lubisz!, hehehe wyłącznie dla żony a to ci potulny baranek hehehehehehehehe..................
mnie wzruszył tylko 1 moment jak Lopez i ten koleś adoptowali to biedne dzieciątko osierocone ...

pumaadi

Nie ma o czym dyskutować z ludźmi którzy SF cenią wyżej niż grę aktorską. Film lekki i przyjemny, pokazujący jak myślą ojcowie, jakie mają podejście:) Gra aktorska naprawdę na dobrym poziomie, pomimo iż nie przepadam za CD.
Pozdrawiam

djembe

no dokładnie. SF lubię oglądać filmy zależy tez jakie.. ale polecam Riddicka. . Pozdrowionka:D

ocenił(a) film na 3
djembe

jakim trzeba być tłukiem zeby nie odrozniac gry aktorskiej od gatunku filmowego...

kbrs

Ile klas ukończył jeśli nie potrafi czytać ze zrozumieniem? Przepraszam, pewnie po studiach, dlatego mamy takich specjalistów jakich mamy...pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
djembe

sf - science fiction - gatunek filmowy. do tego wniosek wyciagniety z dupy "którzy SF cenią wyżej niż grę aktorską.", skad w ogole takie zdanie? bo ktos raczyl ocenic wyzej gwiezdne wojny od tego bzdetu?

kbrs

Przeczytaj jeszcze raz, przemyśl poproś mamę, sąsiadkę, koleżankę aby wyjaśniły Ci trudy tekstu pisanego, z którym masz problem, a potem o zredagowanie wypocin które chciałeś umieścić.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
djembe

Napisz bzdure, potem pisz ze nikt cie nie rozumie i jeszcze jezdzij po innych ze maja inne zdanie : - )
Do tego wnioski wyciagane z kosmosu, tak to jest wlasnie wysoki poziom dyskusji : - )

kbrs

Pomogę Ci znaleźć korepetytora, nawet go opłacę abyś tylko głupstw nie wypisywał. Konstruktywna (tak wiem, trudne słowo. Znajdziesz w słowniku) polemika jak najbardziej wskazana.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
djembe

Czyli dalej brniemy w ten temat, zero argumentow i jedynie proba pojechania rozmowcy, zycze powodzenia w polityce ew. w byciu wrzodem na innych forach.

kbrs

Ale o czym Ty dziecko ze mną rozmawiasz?
Nie neguję Twojego gustu "komputerowego", ale jeśli piszesz iż gra aktorska na słabym poziomie patrząc na Twoje oceny, to raczej brzmi to jak irracjonalny, mało śmieszny żart? Temat dla mnie zamknięty
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku życzę.

ocenił(a) film na 3
djembe

Idz sie bawic w trola gdzie indziej, szkoda slow.

ocenił(a) film na 4
djembe

Wybacz, że się wtrącę, ale widzę, że jesteś ciężkim typem człowieka, który kłóci się z drugim wiedząc, że nie ma racji, polecam Tobie ponowne zinterpretowanie swojej wypowiedzi, bo najwyraźniej samemu nie do końca rozumiesz co napisałeś/łaś. Kiedy już to pojmiesz, zdasz sobie sprawę, że było to z lekka niemądre. Pozdrawiam

djembe

Ale sobie pojechałaś, po wszystkich tatusiach, że niby wy kobiety nadajecie się na matki lepiej, bo karmicie piersią i robicie pranie?
Mam pięcioro dzieci, i jestem o wiele lepszym ojcem jak większość z was pseudo matek, które myślą wyłącznie o tym jak tu dzisiaj pomalować gębę, na jaki kolor paznokcie, i jaki nowy łach kupić.
Wychowuję jedno dziecko, które nawet nie jest moje, bo taka właśnie mamusia jak ty djembe postanowiła sobie urozmaicić życie i poszła w świat najpierw zabierając mi córkę, a później uświadamiając sobie, że samotne wychowywanie nie jest takie łatwe i lepiej jest zostawić tatusiowi małą, niech sam sobie radzi, co też czyniłem dobrze.
Po kilku miesiącach zauważyłem, że córka chowa coś pod poduszką, i odkrywszy, że jest to zdjęcie matki, która ją porzuciła rozbeczałem się, i postanowiłem o ile zajdzie taka możliwość ponownie połączyć "stado".
Minął rok i zguba się pojawiła z brzuchem, i pokorą, oraz przekonaniem, że nie ma to jak w domu, bo facet z którym mieszkała kazał jej gotować i sprzątać, czego nie wytrzymała :D
Teraz mamy pięcioro dzieci, czworo z nich moje, jedno to pasierbica, którą kocham mimo wszystko.
Piszesz, że my tatusiowie mamy wszystko w d... zobacz więc program Warsaw Shore, gdzie panienki mówią jawnie "ja się do sprzątania nie nadaję", żyją w syfie, gnoju, i nie robią nic innego jak pierd... się z przygodnymi facetami, zapewne później oskarżając ich o to, że ciąża to właśnie ich wina.
Panowie, na pohybel blondynkom!

baraqs

Dwie rzeczy, pierwsza jestem facetem.
Druga, czytaj dobrze, ewentualnie nie pij przed pisaniem komentarzy. Dygresja słuszna, aczkolwiek chyba nie do tej osoby jak również i nie ten temat wypowiedzi. Pozdrawiam

chambreur

niestety zgadzam sie. Komedie uwielbiam, ale w tej nie widziałam nic śmiesznego. Rzecz gustu oczywiscie. Mnie się nie podobało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones