PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704166}

Dom

Home
6,8 32 934
oceny
6,8 10 1 32934
Dom
powrót do forum filmu Dom

Jeszcze nie wiem jak film, czekam na polską premierę,
ale soundrack do animacji z piosenkami JLO i Rihanny jest świetny, polecam!

Tracklista:

1. Towards The Sun - Rihanna
2. Run To Me – Coffee
3. Cannonball - Kiesza
4. As Real As You And Me – Rihanna
5. Red Balloon – Charli XCX
6. Dancing In The Dark – Rihanna
7. Drop That – Jacob Plant
8. Feel The Light – Jennifer Lopez

ocenił(a) film na 7
andulina

Byłem, widziałem, słyszałem. Soundtrack jak soundtrack. Piosenki są dobrane poprawnie - ale to jeszcze nie czyni ścieżki dźwiękowej "świetną". Tym bardziej że w większości jest to taka muzyka środka, jakiej pełno w radiach komercyjnych.

Przepraszam, jeśli za bardzo się czepiam. Ale nie Ty jedna na tym forum chwalisz ten soundtrack i to mnie zdziwiło. "Dom" można chwalić za mnóstwo innych rzeczy, o których nikt tutaj nawet nie wspomniał - więc dlaczego akurat za soundtrack?

Mario

Widać niezbyt uważnie przeczytałeś moją wypowiedź.
W pierwszym zdaniu piszę, że jeszcze nie widziałam Domu, więc nie wiem jak miałabym się wypowiadać o jego innych aspektach. Nie wiem dlaczego nikt inny jeszcze nie wypowiedział się tu o muzyce, ale pewnie dlatego, że jak na razie ogólnie jest mało komentarzy, bo film ma jutro swoją premierę w Polsce.

Dla mnie to, że na ścieżce dźwiękowej znajduje się muzyka popularna nie znaczy, że nie może być dobra.

ocenił(a) film na 7
andulina

Zgadzam się że soundtrack jest świetny. Jak puścili coś w zasadzie dubstepu w pewnym momencie to myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu, ale zajebiście dobrane to było :)

Lomi_

pewnie masz na myśli Drop That – Jacob Plant :)

poza tym w filmie jest jeszcze Only Girl -Rihanny, której nie ma na płycie

ocenił(a) film na 7
Lomi_

Muzyka rewelacyjnie dobrana, oglądając bajkę czułam się jak na imprezie ;)

andulina

Jak przeczytałem zestaw nazwisk z soundtracku to zdecydowanie odechciało mi się iść na ten film. Gwarantują muzykę na bardzo niskim poziomie przy której w kinie musiałbym wkładać zatyczki do uszu. Zdecydowanie nie kupuję.

ocenił(a) film na 6
kaymann

Powiem Ci tak... Animacja dosyć przyjemna, ale ta muzyka.. koszmar jakiś.

ocenił(a) film na 6
kaymann

Nie obejrzeć filmu z powodu piosenki ? Trochę nie przesadzasz. Niby każdy ma swój gust ale bądźmy realistami uszy nie będą Ci od tego krwawić nie ma powodu tak wyolbrzymiać ;P

paulliiiska

Nie z powodu piosenki lecz muzyki. To spora różnica. Szczególnie że w moim życiu przynajmniej w chwili obecnej muzyka jest znacznie ważniejsza niż filmy. Poza tym nie sądzę, żeby to był film wart tego, żeby narażać się na takie katusze.

ocenił(a) film na 7
andulina

w fimie te pioseki "grają" rewelacyjnie, poza animacją po przesłuchaniu wydają mi się totalnie nijakie, taka popowa papka.

ocenił(a) film na 6
andulina

'Muzyka' jest bardzo przeciętna, po obejrzeniu tego filmu ma się żal, że tak fajna historia, choć srednio oryginalna, tyle straciła przez komercyjne gówno. Pani piosenkarka chyba sama się pchała żeby dubbingować, bo cały film się wokół niej kręci. Widać kto jest głownym sponsorem, albo kto najwięcej zarobił na tym filmie. Nie dosć że główni bohaterowie są ciemnoskórzy, ślicznie politycznie poprawni, chociaż nawet zachowani w stereotypie to jeszcze wklejone bezmózgie kawałki bo chyba taniej bylo. A temu kto się na to zgodził należy się wielka lepa. Minuta ciszy za zniszczenie tak ogromnego potencjału. Drugim najgorszym rozczarowaniem było tylko wepchnięcie gangnam style w Gang wiewióra.

ocenił(a) film na 5
demotywa

wg mnie ścieżka dźwiękowa dobrana została wręcz fatalnie.

demotywa

Dla twojej wiadomości, jeżeli nie masz potwierdzonych informacji to w pewnych sytuacjach lepiej się nie udzielać. Rihanna nie była głównym sponsorem, nie pchała się na siłę do tej roli, nie zabiegała o stworzenie soundtracku. Dreamworks ma dość poważne problemy wizerunkowo-finansowe i to oni chceli zwiększyć zainteresowanie filmem przez angarzowanie postaci znanych i raczej lubianych wśród młodych ludzi

ocenił(a) film na 6
dwronkowski

Chyba nie zostałam zrozumiana.. ;) I właśnie dlatego swoją wypowiedz mogę napisać jeszcze raz pod tym postem.

demotywa

Jak się pisze brednie to trudno o zrozumienie

ocenił(a) film na 6
demotywa

Uważam że ścieżka jest słaba, kiepsko dobrana i zupełnie psuje mi klimat podczas oglądania. Chociaż do samej historii w bajce bym się nie czepiał, jest moim zdaniem dość oryginalna i zabawna, a przecież właśnie o to chodzi.
Pokaż mi znaną zachodnią bajkę dla maluchów na duży ekran, "niepoprawną politycznie", bo jakoś sobie takiej nie przypominam. ;)

ocenił(a) film na 8
andulina

Z początku miałem zmieszać z błotem ten film za słowotwórstwo, które mnie irytowało. Do tego denerwowały mnie te chodzące galaretki. Okazało się wkrótce, że wziąłem udział w eksperymencie. Nigdy nie spotkałem się z tak różnorodnym soundtrackiem i bardzo mi się to podobało: jakaś komercyjna popowa muzyka, tutaj nagle electro, a wszystko przeplatane muzyką typową dla filmów animowanych - no po prostu świetne. Bardzo przyjemna fabuła i genialny dubbing zadecydowały, że oceniam film na taką, a nie inną ocenę. 8/10

ocenił(a) film na 2
andulina

wg. mnie film dużo stracił na tym soundtracku, ale nawet gdyby mi się podobała ścieżka dźwiękowa to i tak by mi się ten film nie podobał :-), ni to inteligentne, ni to zabawne, takie nijakie i do zapomnienia.

mlustig

Niby do zapomnienia według ciebie, bez inteligencji i w ogóle a jednak można się tu doszukać dużo wartościowych motywów i ja osobiście użyłem tego filmu do pisania rozprawki na języku polskim w 1 klasie liceum w tym roku

ocenił(a) film na 2
Jakub_354

Zapomniałem o czym był ten film... więc się nie odniosę bezpośrednio do niego. Generalnie mam nadzieję, że napisałeś rozprawkę na 5 i powodzenia z kolejnymi egzaminami :3

andulina

hahaha sa gusta i gusciki ty twierdzisz ze genialny, a ja mialam ochote sobie w leb strzelic

andulina

Wiecie może jak nazywa się kawałek zaczynający się w 21:12 w filmie? Shazam nie wykrywa i na necie też nie mogę znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones