PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704166}

Dom

Home
6,8 32 957
ocen
6,8 10 1 32957
5,0 2
oceny krytyków
Dom
powrót do forum filmu Dom

Rozczarowal mnie ten film, jedna z najgorszych bajek jakie widzialem w ostatnim czasie. Wg mnie nadaje sie jedynie dla najmlodszych dzieci i to jeszcze w tylko wtedy, gdy naprawde nie ma innego filmu w kinie.

ocenił(a) film na 5
Lukasz40i4

zgadzam się.

Lukasz40i4

Ale taki 5 latek to będzie się nudzil czy raczej dobry dla niego film?

ocenił(a) film na 5
maland

Dla pieciolatka moze byc ok, szczegolnie od strony wizualnej - film jest ladny i kolorowy. Ale juz od piatku w kinach Minionki, ktore na pewno beda znacznie lepsze.

Lukasz40i4

To co powiedziałeś ja mogę powiedzieć o Wielkiej Szóstce z żartami o pierdzeniu, gdzie Home był co najmniej dwie klasy ponad to. Młody więc raczej jesteś Ty sam, Twój gust i opinia. To dopiero zwrot akcji, co?

ocenił(a) film na 6
AbraCham

Wiesz... tu są żarty o piciu moczu z pisuaru...

ocenił(a) film na 6
AbraCham

Wielka Szóstka była świetnym filmem ze zwrotami akcji i pokazującym prawdziwą śmierć, ból po utracie kogoś bliskiego, poświęcenie, przyjaźń. Szczerze miałam nadzieję, że Oh naprawdę zginął pod koniec, że cokolwiek się wydarzy. Zły balans smutnymi i wesołymi momentami - były same szczęśliwe obrazki prawie. Niby gdzieś tam w tle Oh jest niezrozumiany, nie wie co to rodzina, ale nie jest to zbyt dosadnie pokazane. Pierwsza godzina filmu była bardzo trudna do przebrnięcia, dalej zaczęło się coś dziać i poszło z górki, ale nie jest to bajka którą bym komuś polecała.

ocenił(a) film na 5
AbraCham

AbraCham Nick się zgadza, jesteś chamem. Tak, jest to moja opinia - brawo geniuszu, dopiero teraz załapałeś, że na tym portalu dzielimy się swoimi opiniami? Natomiast nie jestem w swoim zdaniu odosobniony - Wielka Szóstka była oceniona znacznie lepiej zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. Jeżeli jednak wolisz humor pisuarowy w Home to bardzo się cieszę - masz takie prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones