PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829338}

Ślicznotki

Hustlers
6,3 27 569
ocen
6,3 10 1 27569
6,5 24
oceny krytyków
Ślicznotki
powrót do forum filmu Ślicznotki

Tak pół żartem,pół serio warto zobaczyć chociażby dla boskiego ciała Lopezowej.Co do samego filmu to w miarę nieżle się to ogląda.ale jednak fabuła nie porywa widza - no bo ile można oglądać tańczące laski i robiące klientów w ch....a - momentami to już zaczynało lekko przynudzać,większe emocje są dopiero pod koniec wraz z wątkiem tego Duga.Na plus na pewno fajny klimacik nocnych klubów Nowego Yorku,nieżle ukazane kulisy tej branży oraz dużo pięknych kobiet na ekranie na czele z Jennifer,która nie dość,że wygląda to i całkiem dobrze zagrała - rola stworzona dla niej.Podsumowując - kino lekkie,łatwe i w miarę przyjemne do zobaczenia przy piwku i orzeszkach.

ocenił(a) film na 6
kleju30

mam to samo zdanie, nie wiedzialem czy dac 6, czy 7. Dalem jednak 7, bo Azjatka pokazala cos wiecej, kiedy udzielala wywiadu.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Myślałam, że będzie gorzej. A tu pozytywne zaskoczenie. Lopez gra to co zawsze, więc specjanie mnie nie rozczarowała, ale sam film oglądało się całkiem dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones